Aplikátory etiket

Na etikety s popisem a čárovými kódy jsme si všichni zvykli. Málokoho ale napadne jakým způsobem se takováto etiketa na danou krabici, sáček, televizi či pneumatiku vůbec dostane. V malém množsví to zastane šikovná obsluha, ale v momentě, kdy je nutné označit daný kus výrobním číslem a to v taktu několika sekund nebo olepit paletu na dopravníku expediční etiketou formátu A5 či dokonce A4 ze dvou stran, vyvstává otázka zda není nějaké rychlejší, přesnější a sofistikovanější řešení.

Toto řešení se jmenuje GBE automatický aplikátor etiket společnosti Gaben.

Tyto aplikátory etiket se soustředí na základní body, které jsme si stanovili před více jak 12 léty při výrobě prvního z našich aplikátorů. Od té doby jsme vyrobili několik desítek těchto aplikátorů a největší odměnou je pro nás dodávka zařízení do závodu, kde jsou již naše zařízení instalována. Je to pro nás potvrzení o spokojenosti jak s aplikátory, tak firmou Gaben.

Základními body, na které je kladen důraz při výrobě, již od začátku jsou:

1.) Spolehlivost - i náš první aplikátor je stále v provozu

2.) Přesnost - opakovaně jsme dodávali aplikátory pro společnost zabývající se výrobou automobilových systémů

3.) Jednoduchá obsluha - je klíčem k minimalizaci chyb na straně uživatele

4.) Přidaná hodnota značky GBE - Gaben - nedodáváme pouze "kovové krabice"! Již při projektování aktivně vstupujeme do návrhu funkčnosti a každý požadavek konzultujeme se zákazníkem pro dosažení co nejlepší funkce aplikátoru. Každý aplikátor etiket je v jistém smyslu originál, který je během montáže techniky nastaven a pokud je třeba i upraven systém řízení aplikace. Jsme otevřeni dalším požadavkům zákazníků na dodatečné úpravy. Jsme výrobci těchto aplikátorů a jako takovým nám záleží na použití kvalitních vstupních dílů, kde je vše podřízeno dlouhodobé bezproblémové funkčnosti.

 

Schéma aplikátoru

Klikněte na šipku pro více informací o dané části.