Aplikátory a jejich využití

Automatický aplikátor GBE nalezne využití všude tam, kde je potřeba označení jakéhokoliv předmětu (řídící jednotky automobilů, části elektromotorů, radiátory, plošné spoje, palety, pneumatiky, krabicové zboží) s důrazem na efektivitu, přesnost a kvalitu.

Když pomineme, že aplikátor nejen nalepí etiketu, ale také výrobek označí potiskem, není v žádném případě v lidských silách rukou/prsty nalepit etiketu v požadované přesnosti, kvalitě a dané rychlosti opakování, tak jako automatický aplikátor GBE

Typy aplikátorů

Specializujeme se na pístové aplikátory, kdy tyto můžeme rozdělit v zásadě na tři typy:

1.) Dvoupístové aplikátory - Díky použití dvou na sebe kolmých pneumatických válců je u tohoto provedení kladen hlavní důraz na kvalitu a přesnost nalepení i velmi    malých etiket

2.) Jednopístové aplikátory - Jsou nejčastěji nasazovaná zařízení schopná obsáhnout většinu požadavků pro přímé značení, ať již ve výrobě, montáži, balení či expedici.

3.) Aplikátory s pracovním ramenem - Naleznou využití u dopravníků a všude tam, kde je požadavek na značení výrobku bez zastavení jeho posunu nebo značení výrobku ze dvou na sebe kolmých stran. Jedná se především o paletové jednotky nebo například značení balených pneumatik na pohybujícím se dopravníku.

Aplikátory vyrábíme na zakázku a jsme pyšní na to, že dokážeme hledat a dodat dokonalé řešení pro většinu požadavků našich zákazníků.

 

 

 

Aplikátor nejen nalepí etiketu, ale také výrobek označí potiskem


 

Ukázka aplikátoru ve výrobě

Popis aplikátoru etiket